Sugerowana cena producenta
399.00 PLN
Klawiatura programowalna S65A USB ciemna
Klawiatura programowalna S65A USB ciemna

Opis i funkcjeKlawiatura S65A posiada 65 programowalnych klawiszy. Zastępuje standardową klawiaturę komputerową. Umożliwia zaprogramowanie i pamiętanie konfiguracji klawiszy przez okres co najmniej 100 lat. Dla każdego klawisza można zdefiniować łańcuch do 255 znaków. Klawiatura umożliwia programowanie wszystkich standardowych kodów klawiszy, np. Shift, Ctrl, Alt, Esc, Scroll Lock itd. Do pracy z klawiaturą nie jest wymagany program rezydentny TSR, zaprogramowana klawiatura podpięta do zestawu POS jest od razu gotowa do pracy.

Zaprogramowana klawiatura pracuje zarówno pod systemem DOS jak i Windows (32 lub 64 bit). Klawiaturę programuje się przy pomocy programu MATRIX MAKER.

Zastosowane w klawiaturze klawisze Cherry MX warunkują cykl życia pojedynczego klawisza na ponad 20 mln uderzeń. Klawisze można grupować po dwa lub po cztery - w komplecie z klawiaturą znajdują się specjalne nakładki (2 czteroklawiszowe i 4 dwuklawiszowe).
Warianty
Indeks produktu
2003762
Mikro-opis
Klawiatura S65A posiada 65 programowalnych klawiszy. Zastępuje standardową klawiaturę komputerową. Umożliwia zaprogramowanie i pamiętanie konfiguracji klawiszy przez okres co najmniej 100 lat. Dla każdego klawisza można zdefiniować łańcuch do 255 znaków. Klawiatura umożliwia programowanie wszystkich standardowych kodów klawiszy, np. Shift, Ctrl, Alt, Esc, Scroll Lock itd. Do pracy z klawiaturą nie jest wymagany program rezydentny TSR, zaprogramowana klawiatura podpięta do zestawu POS jest od razu gotowa do pracy.
Klawiatura programowalna
Zostaw swoje dane,
a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 24h!
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Komentarz